Kaş Marina

“Akdeniz’in en modern marinalarından biri olan Kaş Marina, marina içerisindeki güvenli internet kullanımını NetSafe UTM’leri ile sağlamaktadır.”  

Akdeniz’in en modern marinalarından biri olacak Kaş Marina, Kaş’ın tarih boyunca sahip olduğu denizci kimliğini daha da kuvvetlendirerek Kaş’ı daha güçlü bir deniz kenti haline getirecektir. 

472 yat kapasiteli marinanın kara kısmında 160 tekne kapasiteli çekek alanı da bulunmaktadır. Marinada 7 adet yüzer iskele ve 1 adet de dalgakıranın yer almakla beraber süper ve mega yatlar da dahil olmak üzere her boyda teknenin yanaşması için elverişli su derinliği ve bağlanma imkanlarına sahiptir. 3 bin metre karelik kapalı alanında marina hizmet binaları, yat kulübü, restoranlar, spor tesisleri, mağazalar ve yatçıların ihtiyaç duyacağı tüm hizmetleriyle Kaş Marina, Fethiye'den Kemer'e kadar olan kıyı şeridindeki marina ihtiyacını karşılayacak ve deniz severler için vazgeçilmez olacaktır. 

Yatırımlarının tamamlanmasıyla birlikte Haziran ayında misafirlerine hizmet vermeye başlayan Kaş Marina bölgenin en iyi yat limanları arasında yerini almıştır. Bölgede artan yat limanı isteğine cevap vermeye başlayan Kaş Marina, yat limanı genelinde Ruckus Wireless ürünleri ile internet hizmetini sağlamaktadır. Sorunsuz olarak sağlanan internet hizmetinin yanında NetSafe UTM ürünlerini tercih eden işletme 5651 sayılı yasanın belirttiği hükümleri yerine getirmektedir. 

Projenin Aşamaları 

Proje kapsamında Yat Limanı’nın tüm alanlarında internet bağlantısının sağlanması adına Ruckus Wireless ürünleri kullanılarak tesis içerisindeki tüm kullanıcıların sıkıntısız olarak internete çıkmaları sağlanmıştır. 

Proje de NetSafe UTM kullanılarak misafirlerin internete erişimlerinde kablosuz  ağa bağlanmaları ve açılan web sayfasında teknenin yat limanına kaydı sırasında oluşturulmuş olan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmaları sağlandı. Böylelikle kullanıcının IP ve mac adresleri tutularak, 5651 sayılı yasanın belirttiği hükümler doğrultusunda, girilen internet siteleri kayıt altına alındı.  

Proje Sonrası 

Proje sonunda yat limanına gelen konukların sorunsuz olarak kablosuz ağa bağlanmaları ve internet erişimleri kayıt altına alınarak, 5651 numaralı yasa da yerine getirilmiş oldu.

Bize Ulaşın
İstanbul

+90 212 366 02 03

+90 212 366 58 02

istanbul@protalya.com.tr

Antalya

0 242 244 24 43

0 242 244 24 56

info@protalya.com.tr

Dokümanlar
Abc Emlak Dükkanları Alanya Belediyesi Antalya Balık Evi Apsis Pompa Sistemleri Aycan Orman Ürünleri Catamaran Resort Hotel Club Hotel Sera Corendon Touristic Erba Rent A Car Imperial Deluxe Hotel Imperial Premier Hotel Imperial Sunland Hotel Jacaranda Resort & Club Hotel Setur - Kaş Marine Mavi Su Psikolojik Danışmanlık Nassetti Tıbbi Cihazlar Önderoğlu İnşaat Malzemeleri Özgüneş Tuğla Fabrikaları Peri Yatching Porto Bello Resort Hotel Pozitif Asansör Ltd. Şti. Rixos Downtown Hotel Rixos Lares Hotel Sina Resort Hotel Tadilant Ev Yenileme Taşhan Hotel Türkiye Mutfak Sanatları Zara Yapı Market Zena Resort Hotel