Sanallaştırma

VMware, iş altyapısının sanallaştırılması konusunda dünyada lider konumda kendisini kanıtlamış masa üstünden veri merkezlerine (datacenter) ve Bulut’a (cloud) kadar sanallaştırma çözümleri sunmaktadır.

VMware, çalıştığı firmaların bilişim yapılarını enerjik hale getirirken enerjiden tasarruf etmelerini sağladı. VMware bunu sanallaştırma konusunda kendisini kanıtlamış ürünü vSphere ile sağlamaktadır.

SANALLAŞTIRMA

  • Firmanız Neden Sanallaştırma Uygulamalı

  • Sanal Makinaların Kazançları

  • Harcamaları Sanal Altyapı ile düşürün

SANALLAŞTIRMA YAZILIMINA KARAR VERMEK İÇİN, 5 NEDEN

  • 1. Mevcut kaynaklarından daha fazlasını elde etmek: Donanımlarımızın bir yıl içerisinde verimli olarak kullanabildiğiniz (utilization) sürelerini inceleyecek olursanız karşınıza %20-%30 gibi bir oran çıkacaktır. Geri kalan %80-%70’lik kaynağın başka işlerde kullanılabilmesini sağlayacaksınız. Bu sadece CPU gücünde değil, bellek, network,  disk, elektrik, KGK (UPS), kabin, sistem odası gibi bir çok kaynağı etkileyecektir.

  • 2. Fiziksel altyapınızı azaltmak: DataCenter’ınız da bulunan donanım sayısının azaltılması ve bu azalmanın neden olduğu fiziksel network switch’lerinde azalması ile kullanılan kabinlerde ihtiyaç duyulan kıymetli alanın serbest kalmasına neden olacaktır.

  • 3. İş sürekliliğini sağlamak için donanım ve uygulamaların sürekli kullanılabilirliğinin arttırılması: Birden fazla donanım üzerinde kurulumları yaptığınızda karşınıza çıkan sistemin esnekliği sayesinde sistemlerden birisinin bozulması, bakıma alınması gibi nedenlerle durması durumunda iş sürekliliğinizin bozulmadığını fark edeceksiniz.

  • 4. Operasyonel esnekliğe ulaşmak: Pazardaki hızlı değişikliklere dinamik kaynak yönetimi ile yanıt verebiliyor olup ihtiyaç duyulan sunucu ve istemci sağlama ve uygulama dağıtımını sağlayabileceksiniz.

  • 5. Desktop yönetilebilirliğini ve güvenliğini arttırmak: Uzak veya yerel erişim yapan kullanıcıların güvenli masaüstü bilgisayar ortamlarını network ortamında veya network ortamı olmadan neredeyse tüm masaüstü, taşınabilir bilgisayar veya tabletPC’lerin izlenmesini, yönetilmesi ve dağıtımını yapabileceksiniz.

Bize Ulaşın
İstanbul

+90 212 366 02 03

+90 212 366 58 02

istanbul@protalya.com.tr

Antalya

0 242 244 24 43

0 242 244 24 56

info@protalya.com.tr

Abc Emlak Dükkanları Alanya Belediyesi Antalya Balık Evi Apsis Pompa Sistemleri Aycan Orman Ürünleri Catamaran Resort Hotel Club Hotel Sera Corendon Touristic Erba Rent A Car Imperial Deluxe Hotel Imperial Premier Hotel Imperial Sunland Hotel Jacaranda Resort & Club Hotel Setur - Kaş Marine Mavi Su Psikolojik Danışmanlık Nassetti Tıbbi Cihazlar Önderoğlu İnşaat Malzemeleri Özgüneş Tuğla Fabrikaları Peri Yatching Porto Bello Resort Hotel Pozitif Asansör Ltd. Şti. Rixos Downtown Hotel Rixos Lares Hotel Sina Resort Hotel Tadilant Ev Yenileme Taşhan Hotel Türkiye Mutfak Sanatları Zara Yapı Market Zena Resort Hotel