Firma Profili

2010 yılı itibariyle çalışmalarına başlayan Protalya Bilişim bölgedeki her sektörden kuruma “Güçlü Kurumlar İçin” felsefesiyle hizmet vermeye başlamış bir bilişim firmasıdır.

Protalya Bilişim müşterilerine her türlü bilgisayar ve iletişim teknolojileri konusunda hizmet vermektedir. Müşterilerine marka bağımsız olarak hizmet veren firmamız, projelerinde sunmuş olduğu hizmetlerde en iyi ürün ve fiyat performansına önem vermektedir.

Sunmuş olduğu hizmetlerde deneyim ve birikimleriyle kurumsal müşterilerine danışmanlık, çözüm ve destek sunan Protalya Bilişim’in faaliyet alanı arasında marka bağımsız ürün temini, proje tasarımı, kurulum, bakım, destek, yönetim danışmanlığı, güvenlik ve olağanüstü durum planlaması hizmetleri yer almaktadır.

Müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerinde mükemmel hizmet anlayışını benimseyen Protalya Bilişim her geçen gün kaliteli hizmet çıtasını yükseltmek adına eğitim, uzmanlaşma ve sertifikasyon kriterlerini ön planda tutmaktadır.

Bize Ulaşın
İstanbul

+90 212 366 02 03

+90 212 366 58 02

istanbul@protalya.com.tr

Antalya

0 242 244 24 43

0 242 244 24 56

info@protalya.com.tr

Dokümanlar
Abc Emlak Dükkanları Alanya Belediyesi Antalya Balık Evi Apsis Pompa Sistemleri Aycan Orman Ürünleri Catamaran Resort Hotel Club Hotel Sera Corendon Touristic Erba Rent A Car Imperial Deluxe Hotel Imperial Premier Hotel Imperial Sunland Hotel Jacaranda Resort & Club Hotel Setur - Kaş Marine Mavi Su Psikolojik Danışmanlık Nassetti Tıbbi Cihazlar Önderoğlu İnşaat Malzemeleri Özgüneş Tuğla Fabrikaları Peri Yatching Porto Bello Resort Hotel Pozitif Asansör Ltd. Şti. Rixos Downtown Hotel Rixos Lares Hotel Sina Resort Hotel Tadilant Ev Yenileme Taşhan Hotel Türkiye Mutfak Sanatları Zara Yapı Market Zena Resort Hotel