TurizNet Semineri

TurizNet - Turizm'de İnternet Yasaları

Kablosuz İnternet, İnternet Güvenliği ve Yeni Yasa Düzenlemeleri konulu seminerimiz 30 Kasım 2011'de Rixos Lares Hotel'de yapıldı. Yoğun ilgiyle karşılaşılan seminerde kablosuz internet teknolojileri ve network güvenliği konularında alanlarında uzman konuşmacılar tarafından bilgilendirme yapıldı. 

Turizmde Kablosuz Teknoloji (Lüks mü? İhtiyaç mı?) konulu açılış konuşmasını GSG Teknoloji Firmasından Burak Günday Yaptı ve kablosuz internet erişiminin artık bir lüks olmaktan çıkıp bir zaruri ihtiyaç olduğu konusundaki fikirlerini sundu.

Güvenilir Kablosuz Teknoloji Üreticisi (Ruckus) başlıklı ikinci sunumu ise Ruckus Güney Avrupa Bölge Satış Müdürü Michael PAPARELLA yaptı. Bu sunumda ise Ruckus Wireless ve diğer firmalar arasındaki teknoloji ve fiyat-maliyet-işlevsellik kıyaslaması yapıldı ve "Neden Ruckus Wireless?" sorusunun cevabı anlatıldı.

Kablosuz Network Nasıl Kurulur? Sunumunda ise Vincent LARUE (Ruckus Güney Avrupa Bölge Teknik Direktörü) katılımcılara Ruckus Wireless ürünleri hakkında detaylı teknik bilgilendirme yaptı. 

Kablosuz İnternet Kullanımının Riskleri ve Önlemler konulu sunumda ise NetSafe CEO'su Dr. Cüneyt KALPAKOĞLU katılımcıları bilgi sistemlerinin güvenliğinin günümüzde ne denli önemli olduğu konusunda bilgilendirdi ve Netsafe ürünlerinin alanında göstermiş olduğu başarısına dikkat çekti.

Son olarakda

Bilişim Hukuku / 5651 Yasası konusu ile Antalya Barosu Bilişim Hukuku Komitesi Koordinatörü  Avukat Murat Bilgin 5651 yasası ile gelen yükümlülüklerin bilinmeyen yönlerini anlattı ve soru-cevap şeklinde katılımcıları merak ettiği konular hakkında bilgilendirdi.

Seminer ile ilgili detaylı bilgileri, http://www.turiznet.com adresinden takip edebilirsiniz... 

Bize Ulaşın
İstanbul

+90 212 366 02 03

+90 212 366 58 02

istanbul@protalya.com.tr

Antalya

0 242 244 24 43

0 242 244 24 56

info@protalya.com.tr

Dokümanlar
Abc Emlak Dükkanları Alanya Belediyesi Antalya Balık Evi Apsis Pompa Sistemleri Aycan Orman Ürünleri Catamaran Resort Hotel Club Hotel Sera Corendon Touristic Erba Rent A Car Imperial Deluxe Hotel Imperial Premier Hotel Imperial Sunland Hotel Jacaranda Resort & Club Hotel Setur - Kaş Marine Mavi Su Psikolojik Danışmanlık Nassetti Tıbbi Cihazlar Önderoğlu İnşaat Malzemeleri Özgüneş Tuğla Fabrikaları Peri Yatching Porto Bello Resort Hotel Pozitif Asansör Ltd. Şti. Rixos Downtown Hotel Rixos Lares Hotel Sina Resort Hotel Tadilant Ev Yenileme Taşhan Hotel Türkiye Mutfak Sanatları Zara Yapı Market Zena Resort Hotel