BT Danışmanlığı

BT projelerinde kullanılacak doğru ürün, hizmet ve teknoloji seçimi için verilen hizmetlerdir. Müşterimiz adına ürün ve teknoloji araştırmaları yapmak, bu hizmetin bir parçasıdır.
Satın alma, sistem tasarımı ve kuruluşu, proje yönetimi ve denetimi gibi süreçlerde kapasite planlama, ürün ve teknoloji seçimi  gibi kritik kararların verilmesinde, Protalya, marka bağımsız teknolojik danışmanınız olarak rol oynar.

PROTALYA TARAFINDAN VERİLEN DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

- Altyapı, LAN&WAN Tasarımı

- Uzak Bölge Bağlantıları, Mobil Çözümler

- Microsoft Server ve Office Uygulamalarının Sistemlerinin Danışmanlığı

- Elektronik Posta Haberleşme Çözümleri

- Internet ve Güvenlik Danışmanlığı

- IP Santral / Call Center Çözümleri

- TCP/IP Üzerinden Data/Ses/Video Entegrasyon Teknolojilerinin Danışmanlığı

- Özelleştirilmiş İş Çözümleri Danışmanlığı (Fax Server, Mail Server vs. gibi)

Bize Ulaşın
İstanbul

+90 212 366 02 03

+90 212 366 58 02

istanbul@protalya.com.tr

Antalya

0 242 244 24 43

0 242 244 24 56

info@protalya.com.tr

Dokümanlar
Abc Emlak Dükkanları Alanya Belediyesi Antalya Balık Evi Apsis Pompa Sistemleri Aycan Orman Ürünleri Catamaran Resort Hotel Club Hotel Sera Corendon Touristic Erba Rent A Car Imperial Deluxe Hotel Imperial Premier Hotel Imperial Sunland Hotel Jacaranda Resort & Club Hotel Setur - Kaş Marine Mavi Su Psikolojik Danışmanlık Nassetti Tıbbi Cihazlar Önderoğlu İnşaat Malzemeleri Özgüneş Tuğla Fabrikaları Peri Yatching Porto Bello Resort Hotel Pozitif Asansör Ltd. Şti. Rixos Downtown Hotel Rixos Lares Hotel Sina Resort Hotel Tadilant Ev Yenileme Taşhan Hotel Türkiye Mutfak Sanatları Zara Yapı Market Zena Resort Hotel