Dış Kaynak Kullanımı

Kendi iş süreçlerini geliştirmek ve yürütmek için bilişim teknolojilerini (BT) kullanan her firma, mevcut BT alt yapılarınını,destek, bakım ve danışmanlık hizmetlerini en az maliyet ve en yüksek verimle karşılamak ister. Günümüzde araştırmalar ve deneyimler, kurumları bu konuda dış kaynak kullanımına yönlendirmektedir.

Dış kaynak kullanımı, kuruluşların gereksinim duydukları bilişim iş süreçlerini kendi dışında uzman bir kuruluşa emanet etmesi anlamına geliyor. Böylece kurumlar asıl faaliyet alanlarını sürdürürken, bilişime önemli ve ciddi bir yatırım yapıp kaynak ayırmak zorunda kalmıyorlar.

Şirket yöneticileri BT işlevlerinin tümü veya yalnızca bir kısmı için dış kaynak kullanmayı seçebilirler. Bu kararı verirken en önemli iki unsur maliyet ve verimliliktir.

Bu alandaki deneyimimizle, BT dış kaynak hizmetlerini vermekteyiz. İhtiyacınıza yönelik özelleştirilen servis anlaşmaları kapsamında, BT işlevlerini yerine getirmekteyiz.

Bize Ulaşın
İstanbul

+90 212 366 02 03

+90 212 366 58 02

istanbul@protalya.com.tr

Antalya

0 242 244 24 43

0 242 244 24 56

info@protalya.com.tr

Dokümanlar
Abc Emlak Dükkanları Alanya Belediyesi Antalya Balık Evi Apsis Pompa Sistemleri Aycan Orman Ürünleri Catamaran Resort Hotel Club Hotel Sera Corendon Touristic Erba Rent A Car Imperial Deluxe Hotel Imperial Premier Hotel Imperial Sunland Hotel Jacaranda Resort & Club Hotel Setur - Kaş Marine Mavi Su Psikolojik Danışmanlık Nassetti Tıbbi Cihazlar Önderoğlu İnşaat Malzemeleri Özgüneş Tuğla Fabrikaları Peri Yatching Porto Bello Resort Hotel Pozitif Asansör Ltd. Şti. Rixos Downtown Hotel Rixos Lares Hotel Sina Resort Hotel Tadilant Ev Yenileme Taşhan Hotel Türkiye Mutfak Sanatları Zara Yapı Market Zena Resort Hotel