F-Secure

Güvenle çevrimiçi olmak için evet deyin. Bilgisayarınız ve çevrimiçi yaşantınız için ödüllü ve eksiksiz koruma.

Markamızın temel amacı "telafi edilemeyecekleri korumak" yaptıklarımızı tamamen ifade eder ve önemini en açık biçimde vurgular. Tüm dijital içerikler, tüm şifreler, tüm güvenilen çevrimiçi ilişkiler telafi edilemezdir. F-Secure® Internet Security™ 2012 kullanıcı odaklı bir tasarıma sahiptir ve bilgisayarınızı yavaşlatmadan daha iyi bir koruma sağlar.

Tehditlere karşı birden fazla güvenlik katmanı

F-Secure Internet Security 2012'deki katmanlı güvenlik kademeleri internette gezinirken dosyaların güvenliğini sağlar. Gezinme güvenliği özelliği size hangi web sitelerinin güvenli, hangilerinin ise riskli olduğunu söyler. Bulut yapılı antivirüs sisteminde bilgisayarınızdaki zararlı dosyaları ve şüpheli içeriği algılayan birden fazla tarama motoru bulunmaktadır.
DeepGuard™ bulut bilişim teknolojisi tüm yeni tehditlere karşı en hızlı korumayı sağlar. Tüm özellikleri, çalışan bir ağ bağlantısı olmadığında da yerel karar verme sistemine bağlı olarak koruma sağlar.

İtibar servislerine dayalı koruma

Kötücül yazılımların sayısı hızlı biçimde artmaktadır. Web sitelerinin sayısı da baş döndürücü bir hızla yükselmektedir. Sadece kötü amaçlı yazılımın bir kopyasına ya da bir URL'nin analizine dayanarak yapılan koruma artık yeterli değildir.
Modern ve karmaşık tehditlere karşı güvende olduğunuzdan emin olmak için algılama ve koruma teknolojilerimizi sürekli geliştiriyoruz. F-Secure Internet Security 2012 bazı belirli dosyaların nasıl olduklarına dayanan daha karmaşık ve kesin kararlar alabilmektedir. Bu bilgi ile F-Secure Internet Security 2012 bir dosyanın kötü amaçlı olup olmadığına otomatik olarak karar verebilmektedir. Ayrıca bu bilgiyi istediğiniz her zaman görüntüleyebilirsiniz.

Bize Ulaşın
İstanbul

+90 212 366 02 03

+90 212 366 58 02

istanbul@protalya.com.tr

Antalya

0 242 244 24 43

0 242 244 24 56

info@protalya.com.tr

Dokümanlar
Abc Emlak Dükkanları Alanya Belediyesi Antalya Balık Evi Apsis Pompa Sistemleri Aycan Orman Ürünleri Catamaran Resort Hotel Club Hotel Sera Corendon Touristic Erba Rent A Car Imperial Deluxe Hotel Imperial Premier Hotel Imperial Sunland Hotel Jacaranda Resort & Club Hotel Setur - Kaş Marine Mavi Su Psikolojik Danışmanlık Nassetti Tıbbi Cihazlar Önderoğlu İnşaat Malzemeleri Özgüneş Tuğla Fabrikaları Peri Yatching Porto Bello Resort Hotel Pozitif Asansör Ltd. Şti. Rixos Downtown Hotel Rixos Lares Hotel Sina Resort Hotel Tadilant Ev Yenileme Taşhan Hotel Türkiye Mutfak Sanatları Zara Yapı Market Zena Resort Hotel