Server ve Storage

IBM x3650 M3 Server

IBM System x3650 M3

Kritik görev uygulamaları için performansı optimize edilmiş sunucu.

Önemli Özellikleri

Watt başına daha yüksek performans ile maliyet uygunluğunu arttırın.

Gömülü yazılım araçları ile yönetimi ve servis alımını kolaylaştırın.

Esnek mimariler ve sanallaştırılmış ortam sayesinde riskinizi azaltın.

İnovasyonla Dolu

IBM System x3650 M3 ürünü kritik görev uygulamalarınız için sıra dışı performans sağlar. Ürününün enerji tasarruflu tasarımı, hizmet verilmesi ve yönetilmesi kolay ölçeklenebilir 2U’luk forma daha fazla çekirdeği, belleği ve disk kapasitesini destekler. Watt basşına daha fazla bilgi işlem gücüyle ve en son Intel® Xeon® işlemcileriyle, hız ve kullanılabilirlik sağlarken maliyetleri azaltabilirsiniz.

Yönetim ve Hizmet Verilebirliği Kolaylaştırın

x3650 M3 esnek, ölçeklenebilir tasarım ve 16 HDD ya da SDD’ye kolay büyüme yolu ve 192 GB bellek sunar. Gelişmiş tanılamalar, kablo yönetim kolu ve kaynakları tek bir noktadan yönetme yeteneği, ürünü devreye almayı, bütünleştirmeyi, hizmet vermeyi ve yönetmeyi kolaylaştırır.

Riski Azaltın ve Kullanılabirlik Sağlayın

Yeni 6 Gb/s RAID bağdaştırıcıları ile bütünleştirilmiş ve G/Ç performansı iki katına çıkarılmış x3650 M3 ürünü, sanallaştırılmış ortamların yanı sıra kritik görev uygulamaları için ideal esnek bir mimari sağlar. Gelişmiş bellek desteği ve büyük disk kapasitesi, çalışma zamanından ödün vermeden yüksek işleme hızının avantajlarından yararlanmanıza olanak sağlar. 

x3650 M3 ürününün belirli yapılandırmaları, IBM Express Advantage™ Portfolio olanağının bir parçasıdır ve orta ölçekli işletmelerin gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış ve fiyatlandırılmıştır. Yönetimi kolay Express™ modelleri/yapılandırmaları ülkeye göre değişiklik gösterir. Bu ürünlerin çoğu yerel stoklarda mevcuttur.

Bize Ulaşın
İstanbul

+90 212 366 02 03

+90 212 366 58 02

istanbul@protalya.com.tr

Antalya

0 242 244 24 43

0 242 244 24 56

info@protalya.com.tr

Dokümanlar
Abc Emlak Dükkanları Alanya Belediyesi Antalya Balık Evi Apsis Pompa Sistemleri Aycan Orman Ürünleri Catamaran Resort Hotel Club Hotel Sera Corendon Touristic Erba Rent A Car Imperial Deluxe Hotel Imperial Premier Hotel Imperial Sunland Hotel Jacaranda Resort & Club Hotel Setur - Kaş Marine Mavi Su Psikolojik Danışmanlık Nassetti Tıbbi Cihazlar Önderoğlu İnşaat Malzemeleri Özgüneş Tuğla Fabrikaları Peri Yatching Porto Bello Resort Hotel Pozitif Asansör Ltd. Şti. Rixos Downtown Hotel Rixos Lares Hotel Sina Resort Hotel Tadilant Ev Yenileme Taşhan Hotel Türkiye Mutfak Sanatları Zara Yapı Market Zena Resort Hotel